Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 4 (167)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gosia uciekła od agresywnego męża Janusza. Mężczyzna trafił do więzienia, a ona dzięki wsparciu przyjaciółki otworzyła zakład pielęgnacji psów. Kobieta dowiaduje się, że brutal wychodzi na wolność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciel lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) wraz z żoną Beatą (Małgorzata Szeptycka) martwią się, że ich dzieci - Adek (Mateusz Murański) i Marta (Agata Szafrańska) wpadają w coraz to nowsze kłopoty. W finale trzeciego sezonu podczas ślubu Marty i Wojtka (Wojciech Zygmunt) zjawił się niespodziewanie Lolek (Jerzy Górski). Widzowie przekonają się, czy mimo gwałtownie przerwanej ceremonii, dziewczyna powiedziała sakramentalne "tak" synowi Korynta. W dodatku tuż przed ceremonią omal nie doszło do zamachu, który udaremnił bohatersko Mariusz, a Kornelia (Dorota Kamińska) pojawiła się u boku odwiecznego wroga Kazimierza - Korynta (Marek Wolny). Tymczasem Adek w końcu zacznie układać sobie życie z Patrycją (Paulina Jeżewska) i ich synkiem. Niestety sielanka nie potrwa długo, gdyż z więzienia wyjdzie Ryży (Arkadiusz Tańcula), który znów zacznie nachodzić pracowników lombardu. Kazimierz będzie próbował dociec, kto i dlaczego chciał dokonać zamachu na ślubie Marty, co knują Kornelia i Korynt oraz, czy Ryży zagraża Adkowi. W rozwiązaniu niejednej zagadki pomoże mu detektyw Łęcki, którego wynajmie. W jego firmie również nie będzie brakowało pracy. Jak zawsze pojawią się nowi klienci, a wraz z nimi kolejne zaskakujące przedmioty. Wśród nich m.in. ul, cenne minerały i ciągnik. Wciąż będzie zaglądał tu stały klient Ziutek (Henryk Gołębiewski).

W tym odcinku

Kilka lat temu Gosia uciekła od męża Janusza, który stosował wobec niej przemoc. Mężczyzna trafił do więzienia, a ona dzięki wsparciu przyjaciółki otworzyła zakład pielęgnacji psów. Skromny interes wystarczał jej na utrzymanie siebie i córki. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że Janusz niedługo wyjdzie na zwolnienie warunkowe i na pewno będzie jej szukał. Gosia zamierza sprzedać swój salon. Adek (Mateusz Murański) orientuje się, że kobiecie dzieje się krzywda, i postanawia przyjść jej z pomocą. Do lombardu przychodzi Arletta, która chce sprzedać laleczki wudu. Ryży sugeruje Patrycji, że się nią interesuje. Nieznany sprawca przebija opony w samochodzie Adka. Patrycja podejrzewa Ryżego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...