Barwy szczęścia | odc. 2558

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed Feel Good przebrany za lisa napastnik oblewa klientów farbą. Poszkodowani zajmują się hodowlą norek. U Tomasza pojawia się Grażyna, jego dawna miłość. Okazuje się, że mężczyzna ma syna.

Oglądaj w telewizji

Wt 31.05 11:30
TVP Polonialogo
Wt 31.05 16:30
TVP Polonialogo
Śr 1.06 4:30
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian zwraca się do Dominiki z prośbą o przyjęcie jego córki do pracy w Feel Good. Zmartwiony tym, że Luiza w dalszym ciągu widuje się z Aro, chce by kobieta miała na nią codziennie oko. Tymczasem przed lokalem przebrany za lisa napastnik oblewa klientów farbą. Wkrótce na miejsce dociera policja. Wychodzi na jaw, że poszkodowani zajmują się hodowlą norek. Grzelakowie są dumni z Aleksa, kiedy ukazuje się jego artykuł. Ponadto chłopiec prosi swoich rodziców o zgodę na przygarnięcie psa pana Wacławika.. W domu Tomasza pojawia się Grażyna, dawna licealna miłość Kępskiego. Zaskoczona Iwona wkrótce odkrywa, że mężczyzna ma syna. Biznesmen nigdy nie utrzymywał kontaktu z nastoletnim Wiktorem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...