Leśniczówka (478)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Janusz obawia się rosyjskich gangsterów. Nakazuje Łysemu trzymać Bogdana i Daniela na oku. Ojciec Karcza chce zmienić testament. Prawie cały majątek pragnie przekazać Kościołowi, a stadninę Emilce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Pola dziękuje Teodorowi, że mogła u niego mieszkać. Zarówno dziadek, jak i matka oferują dziewczynie pomoc w przeprowadzce, jednak ona nie chce o tym słyszeć. W końcu zjawia się w mieszkaniu Daniela. Właściciel żąda, by nie zdradziła Januszowi, że będzie tu najemczynią. Pola również prosi o dyskrecję przed Kasią. Janusz tymczasem obawia się rosyjskich gangsterów. Nakazuje Łysemu trzymać Bogdana i Daniela na oku. Sam postanawia ochraniać Lidię. Edytka dowiaduje się o niebezpiecznej sytuacji z dzikiem na biwaku. Żąda od Artura wyjaśnień. Tymczasem Bartuś chciałby mieć własny pokój. Bogdan zamierza zmienić testament. Prawie cały majątek pragnie przekazać Kościołowi, natomiast stadninę Emilce. Janusz planuje umieścić ojca w szpitalu psychiatrycznym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...