Klan | odc. 3927

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł podpytuje córkę o plany wakacyjne. Potem sugeruje Januszowi, by niby przypadkiem udał się w to samo miejsce. Rutka chce stworzyć w klinice przychodnię dla dzieci. Irmina ma nią kierować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata pokazuje Elżbiecie "Gazetę Brukową" z artykułem o premierze musicalu z gwiazdą, której ojciec jest umierający. Uważa, że to dowód na to, iż Weronika robi wszystko, by było o niej głośno. Jasiek przychodzi po ukochaną do teatru. Eliza sugeruje, że Weronika i Dawid mogą wrócić do siebie. Rafalski zaczyna być czujniejszy. Paweł mówi Agnieszce, że jedzie z Wigą na tydzień wakacji. Podpytuje córkę o jej plany. Potem sugeruje Januszowi, by niby przypadkiem udał się w to samo miejsce. Rutka chce stworzyć w klinice przychodnię dla dzieci. Zapowiada Irminie, że ona będzie nią kierować. Marczyńskiemu nie podoba się ten pomysł. Anna informuje Witka, że przyszedł do niego list. Okazuje się, że konserwator zabytków żąda wyjaśnień na temat zniszczonego młyna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...