Papiery na szczęście (75)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sandrze i Mateuszowi udaje się zażegnać problem z ochroniarzem z budowy. Wkrótce u przyjaciółki zjawia się Bianka. Okazuje się, że dziewczyna wypisała się ze szpitala i chce odzyskać swoje pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Sandrze i Mateuszowi udaje się zażegnać problem z ochroniarzem z budowy. Wkrótce u przyjaciółki zjawia się jednak Bianka. Okazuje się, że dziewczyna wypisała się ze szpitala i chce odzyskać swoje pieniądze. Sandra nie ma wyjścia i musi powiedzieć jej o śmierci Grubego. Alicja przypomina sobie o synu Jana, Łukaszu. Naciska na Henryka, by odnalazł jego grób.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...