Klan | odc. 3926

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika udziela wywiadu w telewizji. Mówi, że swoją rolę dedykuje ojcu. Beata podejrzewa, że chce się wypromować na nieszczęściu krewnego. Janusz dowiaduje się od Oli o scysji Agnieszki z Lidką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Weronika docenia wsparcie Beaty. Ma nadzieję, że teściowa w końcu ją polubi. Po próbie w teatrze aktorka udziela jeszcze wywiadu w telewizji. Mówi, że swoją rolę dedykuje ojcu. Beata podejrzewa, że chce się wypromować na nieszczęściu krewnego. Jacek szykuje się na dwa treningi, rano i wieczorem. Paulina delikatnie wspomina mu o wizycie w klinice Mileckiej. To nazwisko budzi u Zofii czujność. Wieczorem pyta syna, czy ma romans z Barbarą. Janusz dowiaduje się od Oli o scysji Agnieszki z Lidką. Rozumie jej decyzję o przeprowadzce do ojca. Niespodziewanie Paweł prosi go o spotkanie. Obiecuje, że jeśli Agnieszka przeniesie się do nich, postara się wpłynąć na nią, by zrezygnowała z rozwodu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...