Brzydula 2 (65/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek zdaje Uli raport na temat dokumentów F&D. Dosadnie wypowiada się o poziomie zarządzania firmą. Do Ani zgłasza się kolejna ofiara Kacpra. Poszkodowane pracownice umawiają się na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Maciek zdaje Uli raport na temat dokumentów F&D, które właśnie przestudiował. Dosadnie wypowiada się o poziomie zarządzania firmą. Jego słowa słyszy Marek. Angelica stara się nakłonić siostrę do przeczytania listu od Uli. Violetta ma jednak żal do Dobrzańskich i wszystkich z domu mody. W końcu coś przykuwa jej uwagę. Do Ani zgłasza się kolejna ofiara Kacpra. Poszkodowane pracownice umawiają się na spotkanie. Ulę intryguje fakt, że pan Hu boi się kontaktu z policją. Podejrzewa, że biznesmen ma coś na sumieniu. Czeka ją konfrontacja z mężem Violetty. Kuba i Julka dostrzegają zmianę w zachowaniu taty i postanawiają działać. Kiedy Uli udaje się w końcu namówić męża na szczerą rozmowę, słychać huk.

Występują

Zobacz także

Ładuję...