Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3361

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia denerwuje się przed spotkaniem z dwojgiem potencjalnych autorów powieści erotycznej. Dochodzi do konfrontacji. Przemek mówi Monice, że chce z nią zostać, a jednocześnie być ojcem dla Kacpra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Choć Hebel stara się przekonać żonę, że Sylwek ma złe zamiary, ona prosi dla niego o szansę. Tymczasem chłopak przedstawia Ojcu dom byłego gangstera jako idealny cel kolejnego rabunku. Muszą tylko poczekać, aż nadarzy się okazja. Ta następuje dość szybko - tego samego dnia Heblewski informuje Agnieszkę w obecności Sylwka o ich wyjeździe nad morze. Basia jest zdenerwowana przed spotkaniem z dwojgiem potencjalnych autorów powieści erotycznej. Dochodzi do konfrontacji. W domu Krzysztof zaskakuje ją śmiałym eksperymentem erotycznym, który ma jednak konkretny cel. Przemek oświadcza Monice, że chce z nią zostać, a jednocześnie być ojcem dla Kacpra, synka Dagmary. Proponuje wspólne odwiedziny u chłopca. W domu Świerczek zastają nieprzytomną nauczycielkę oraz płaczące dziecko. Damian nie może dojść do siebie po przeżyciach z rodzicem. Zwierza się Monice, że coraz częściej myśli o zmianie swojego życia tak, by było mniej przewidywalne. Cieślikowa nie bierze na poważnie jego rozterek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...