Barwy szczęścia | odc. 2556

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witek pomaga tonącej w Wiśle dziewczynie. Wkrótce staje się bohaterem. Udziela wywiadu Alicji. Małgorzata dowiaduje się, że Wilk ma zamiar zbudować przy apartamentowcu kolejny blok zamiast zieleni.

Oglądaj w telewizji

Czw 26.05 11:30
TVP Polonialogo
Czw 26.05 16:30
TVP Polonialogo
Pt 27.05 4:15
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Witek pomaga tonącej w Wiśle dziewczynie. Wkrótce staje się bohaterem. Udziela wywiadu Alicji. Uratowana nastolatka jest wdzięczna za ocalenie jej życia. Tymczasem Umińska ma wątpliwości, czy powinna napisać, że dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Ewa i Aleks wybierają się do szpitala do pana Wacławika. Mężczyzna jest właścicielem psa, którego niedawno znaleźli na przystanku. Małgorzata dowiaduje się, że Wilk ma zamiar zbudować przy apartamentowcu kolejny blok zamiast zieleni. Okazuje się, że nie otrzymał od mieszkańców zgody. Franek po raz pierwszy bierze swojego synka na ręce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...