Brzydula 2 (62/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula już nie chce udawać, że w jej małżeństwie wszystko jest w porządku. Prosi Maćka o wsparcie w sprawach zawodowych. Z Włoch wraca Paulina. Brat stara się, by nie odkryła, kto jest jego kochanką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula czuje, że już dłużej nie da rady udawać przed bliskimi i przyjaciółmi, że w jej małżeństwie z Markiem wszystko jest w porządku. Prosi Maćka o wsparcie w sprawach zawodowych. Chce, żeby przyjaciel przejrzał wszystkie raporty finansowe F&D. Aleks spędza kolejną noc z Nadią. Czuje, że kobieta coś przed nim ukrywa. Tymczasem z Włoch wraca Paulina. Brat stara się, by nie odkryła, kto jest jego kochanką. Dowiaduje się też, że siostra kontaktowała się z Franceskiem. U Dobrzańskich Sławomir zaczyna odzyskiwać humor. Na miejsce przybywa też Sebastian, który ma za sobą traumatyczne przeżycia. Ula postanawia osobiście pojechać do Pomiechówka i przekonać się, czy Violi nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Poznaje jej młodszą siostrę, Angelicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...