Rodzinny interes 5: Prezent z zaświatów (206)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ojciec Igora zginął w wypadku. Chłopak nie radzi sobie z żałobą. Z pomocą przychodzi dziadek, który postanawia zbudować ołtarzyk ku czci zmarłego. Igor wmawia sobie, że ojciec do niego wróci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Ojciec dwunastoletniego Igora zginął w wypadku na motorze. Chłopak nie radzi sobie z żałobą. Z pomocą przychodzi dziadek, który wraz z Igorem postanawia zbudować ołtarzyk ku czci zmarłego. Igor wmawia sobie, że ojciec do niego wróci. Tymczasem jego mama, Basia, zaczyna interesować się innym mężczyzną, ale uważa, że jest za wcześnie, by poznawać go z synem. Wkrótce Igor dostaje prezent... od taty. Bronek jest zadowolony z zarobku na obligacjach. Postanawia zainwestować większą kwotę. Justyna rozmyśla na temat koniecznych w mieszkaniu zmian.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...