Barwy szczęścia | odc. 2555

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa i Aleks pomagają psu, którego znaleźli na przystanku. Wspiera ich Umińska. Historia ma szczęśliwy finał dzięki Hubertowi. Franek chce walczyć z Wilkiem. Postanawia poprosić Natalię o interwencję.

Oglądaj w telewizji

Śr 25.05 11:30
TVP Polonialogo
Śr 25.05 16:30
TVP Polonialogo
Czw 26.05 4:10
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ewa oraz Aleks starają się pomóc bezdomnemu psu, którego znaleźli na przystanku. Wspiera ich Umińska. Historia ta kończy się szczęśliwie za sprawą Huberta. Franek nie chce się poddać. Zamierza walczyć z Wilkiem. Postanawia poprosić Natalię o interwencję w sprawie wyboru gorszych materiałów budowlanych. Marek jest dumny z Witka i jego świadectwa szkolnego. Wieczorem chłopak wybiera się z przyjaciółmi nad Wisłę. Imprezowy nastrój grupy przerywa czyjeś wołanie o pomoc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...