Leśniczówka (476)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krawczyk informuje Magdę, że udało mu się załatwić jej widzenie z Oskarem. Tym razem lekarka nie daje się zmanipulować Głowackiemu. Konrad deklaruje Kasi, że przeprosi Małgosię za swój wybuch.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Do Mądrasiuków przyjeżdża ciotka Maćka, Ida. Krawczyk informuje Magdę, że udało mu się załatwić jej widzenie z Oskarem. Tym razem lekarka nie daje się zmanipulować Głowackiemu. Bogdan wraca z Kacprem ze stadniny. W chwili nieuwagi Karcz traci chłopca z oczu. Odnajduje go w towarzystwie zakapturzonego mężczyzny. Okazuje się, że to Szymon, który chce zabrać dziecko do siebie. Nieco później Bogdana odwiedza Emilia. Próbując go pocieszyć, po raz pierwszy zwraca się do niego "tato". Przez przypadek słyszy to Janusz. Konrad deklaruje Kasi, że przeprosi Małgosię za swój wybuch. Niebawem ich dom odwiedza skruszona siostrzenica listonoszki. Dochodzi do pojednania. Zuza wymyśla niecodzienne imiona dla syna Krzyśka. Katarzyna orientuje się, że to z zemsty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...