Klan | odc. 3924

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata jest zdruzgotana wczorajszym odkryciem. Lidka próbuje namówić Janusza na wspólny wyjazd na narty. Sokołowski oświadcza, że nigdzie się nie wybiera. Chce być przy swojej rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Beata jest zdruzgotana wczorajszym odkryciem. Nie spodziewała się, że Jasiek potrafi tak kłamać. Rafalski przekonuje, że teraz najważniejsze jest zdrowie ojca Weroniki. Jacek wybiera się dzisiaj na kort. Ramona słyszy, jak umawia się tam z Barbarą. Bolek i Henia szykują śniadanie dla dzieci. Przerywa im krzyk z sypialni. Okazuje się, że Miłosz ugryzł Bożenkę w ramię, ponieważ myślał, że to ciepła bułeczka. Wszyscy są pewni, że to efekt jego głodówki. Lidka próbuje namówić Janusza na wspólny wyjazd na narty. Sokołowski oświadcza, że nigdzie się nie wybiera. Chce być przy rodzinie. Potem pijana Lidka wykrzykuje Agnieszce, co myśli o niej i swoim kochanku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...