Papiery na szczęście (73)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta obawia się, że Wanda odkryje prawdę na jej temat. Przyjaciółki pomagają jej zażegnać kryzys. Dzięki nowemu współlokatorowi Kris dowiaduje się, że jego żona i dzieci są w Krakowie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Marta obawia się, że Wanda odkryje prawdę na jej temat. Na szczęście przyjaciółki pomagają jej zażegnać kryzys. Sergiusz, który poznał prawdę o uczuciach Adama do Nataszy, postanawia zrezygnować z pracy dla Kowalczyków. Współlokator Krisa ma już dość jego rozpaczy po stracie majątku. Do pokoju byłego piłkarza wprowadza się nowy chłopak, jak się okazuje - jego wielki fan. Dzięki niemu Kris dowiaduje się, że jego żona i dzieci są w Krakowie, co znacznie poprawia mu nastrój.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...