Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3360

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata pyta Sławka, czy adoptują dziecko Niny. Mężczyzna czuje się na to za stary. Trwają zawody pływackie, w których uczestniczą dzieci testujące pompy insulinowe. Dochodzi do dramatycznej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Renata pyta Sławka, czy adoptują dziecko Niny. Zszokowany Dziedzic odpowiada, że są przecież na to za starzy. Potem skarży się Włodkowi. We własnym mniemaniu nadaje się bardziej na dziadka, niż ojca. Renata rozmawia z Niną. Jak twierdzi, jej partner potrzebuje więcej czasu. Igor idzie na spotkanie z byłym klientem Wachowskiego. Słyszy, że otrzymał on od biznesmena sprzęt nieposiadający homologacji i atestów. Tymczasem na basenie odbywają się zawody pływackie, w których uczestniczą dzieci testujące pompy insulinowe, także te od potencjalnego zwycięzcy przetargu w fundacji Elżbiety. Niespodziewanie jedna z dziewczynek zaczyna się krztusić oraz tonąć - urządzenie wysiadło. Hebel pogrąża się w depresji po tym, jak został oszukany i ośmieszony przez nieuczciwych wspólników, którzy tworzą aplikację szachową. Sylwkowi udaje się zdobyć zaufanie Agnieszki. Prawniczka zaprasza go do domu. Rezydencja robi na chłopaku wrażenie. Wysyła do Ojca wiadomość, że spokojnie można ją okraść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...