Na dobre i na złe | odc. 831: Pogubieni

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał w drodze do pracy zostaje zaatakowany przez agresywnego kierowcę. Wdaje się z nieznajomym w bójkę. Falkowicz podejrzewa, że Edzio wcale nie jest jego biologicznym synem. Chce to potwierdzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Homolka w roli seksuologa stara się pomóc pacjentowi, którego przyprowadziła do szpitala małżonka. Tymczasem Michał w drodze do pracy zostaje zaatakowany przez agresywnego kierowcę. Lekarz wdaje się z nieznajomym w bójkę. Rozwścieczony Michał ostatecznie spycha agresora z wiaduktu. Chwilę później, wciąż będąc w szoku, postanawia udzielić pomocy rannemu, który złamał nogę. Ofiara zamierza zawiadomić policję. Ostatecznie mężczyzna trafia do Leśnej Góry pod skalpel swojego napastnika. Asia otrzymuje nowe informacje o zaginionym mężu. Falkowicz w dalszym ciągu przebywa na Kaszubach. Wkrótce przypadkiem wpada na Bolka. Profesor podejrzewa, że Edzio wcale nie jest jego biologicznym synem. Podejrzewa, że po wybuchu w szpitalu mogło dojść do zamiany noworodków. Zakłada, że może opiekować się dzieckiem gwiazdy disco-polo. Falkowicz postanawia potajemnie pobrać materiały DNA, by następnie sprawdzić ojcostwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...