Klan | odc. 3923

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przedszkole jest zamknięte z powodu kwarantanny. Brajan i Anulka robią testy. Janusz proponuje Agnieszce, że popilnuje Julki. Po powrocie z urzędu kobieta widzi, jak mąż troskliwie opiekuje się córką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Przedszkole jest zamknięte z powodu kwarantanny. Brajan i Anulka robią sobie testy. Dżesika i Francesca wymyślają dla Anulki nowe zajęcie - zostanie szafiarką. Janusz proponuje Agnieszce, że popilnuje Julki. Po powrocie z urzędu kobieta widzi, jak mąż troskliwie opiekuje się córką. Jasiek kończy pisać pracę magisterską. Weronika chce, by zaczął się interesować jej karierą. Niebawem do dziewczyny dzwoni matka z informacją, że jej ojciec miał ciężki wypadek i walczy o życie. Przez przypadek o wszystkim dowiaduje się Beata. Orientuje się, że młodzi cały czas kłamali. Jacek intensywnie przygotowuje się do turnieju tenisa. Przychodzi po niego Paulina i widzi, jak rozmawia on z Barbarą. Podejrzewając, że kiedyś łączyło ich coś więcej, w drodze do domu zaczyna wypytywać o kobietę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...