Brzydula 2 (59/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Marek starają się, by dzieci nie zorientowały się, że dzieje się coś złego. Dobrzański postanawia odciąć się od problemów. Sebastian próbuje za wszelką cenę porozmawiać z Violettą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula i Marek starają się, by dzieci nie zorientowały się, że dzieje się coś złego. Udają przed nimi zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Dobrzański postanawia odciąć się od wszystkich problemów. Sebastian czeka w holu hotelu, w którym zatrzymali się państwo Hu. Musi za wszelką cenę porozmawiać z Violettą. Adam spotyka się w firmie z uśmiechami. Myśli, że wśród pracowników rozniosła się wiadomość, że przekazał pieniądze na kaucję za Marka. Prawda okazuje się zupełnie inna. Bożenka nie jest w stanie wybaczyć mu tego, co zrobił. Iza prosi Ulę, by pomogła jej przekonać projektantów Sławo i Miro do powrotu do pracy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...