Brzydula 2 (58/166)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala i Józef wierzą w to, że Ula i Marek się pogodzą. Sceptycznie nastawiona do szwagra Beatka krytykuje jego zachowanie. Bożenka stara się dowiedzieć od Adama, z kim spędził minioną noc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ala i Józef ciągle wierzą w to, że Ula i Marek się pogodzą. Sceptycznie nastawiona do szwagra Beatka krytykuje jego zachowanie. Bożenka stara się dowiedzieć od Adama, z kim spędził minioną noc. Czuje się też coraz pewniej w firmie i przejmuje rolę dyrektorowej. Marek przeprasza pracowników za problemy, do których doprowadził. Dopytuje też, kto przekazał pieniądze na jego kaucję. Podczas kolejnej kryzysowej narady Dobrzański wywiesza białą flagę, jednak Ula nie zgadza się na ogłoszenie upadłości i zamierza walczyć do końca o uratowanie F&D. Sebastian jedzie do aresztu po Violettę. Na miejscu czeka na niego kolejna niespodzianka. Po poznaniu prawdy o poczynaniach Adama Bożenka wyrzuca mu w twarz, co o nim myśli. Turek musi się również skonfrontować z Nadią. Największe emocje mają jednak miejsce w domu Dobrzańskich.

Występują

Zobacz także

Ładuję...