Brzydula 2 (224)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Warszawie Julka i Kuba postanawiają towarzyszyć Uli w porannym joggingu. Tymczasem Aleks idzie na spotkanie z panem Hu. Kiedy zjawia się Yu Tian, Febo usiłuje porozmawiać z nią w cztery oczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W Rysiowie Dąbrowska robi pobudkę synowi i motywuje go do działania. Później odwiedza Józefa, w którym zasiewa ziarno niepewności. Cieplak postanawia porozmawiać z Jaśkiem i Wojtkiem o przyszłości ich firmy. W Warszawie Julka i Kuba postanawiają towarzyszyć Uli w porannym joggingu. Aleks idzie na spotkanie z panem Hu. Kiedy zjawia się Yu Tian, Febo usiłuje porozmawiać z nią w cztery oczy i poznać powód jej nagłego zniknięcia. Aldona uspokaja Ulę i dementuje krążące po firmie plotki. Chwilę później Dobrzańska rozmawia też z Markiem. Reakcja jej eksmęża przywołuje smutne wspomnienia. Po dyskusji z matką Bartek wyciąga rękę do Jaśka i Wojtka. Przedstawia im plan ratowania biznesu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...