Papiery na szczęście (72)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz i Sandra dowiadują się o problemach Kowalczyków. Są pewni, że ma to związek ze zwłokami Grubego, które podrzucili na budowę. Wanda uświadamia sobie, że już gdzieś widziała Nataszę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Marta (Adriana Kalska), żona znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), decyduje się pewnego dnia zostawić swoje luksusowe życie i wraz z dwójką dzieci zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego podrywacza Adama (Jakub Sasak). Chociaż wcześniej obiecała sobie, że już nigdy nie zwiąże się z kimś takim jak jej mąż, to jednak uczucia biorą górę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w intrygującym mężczyźnie. Czas pokaże, czy uda jej się odnaleźć w życiu radość i spełnienie. "Papiery na szczęście" to opowieść o miłości i przeznaczeniu. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy".

W tym odcinku

Kiedy Mateusz i Sandra dowiadują się o problemach w firmie Kowalczyków, są pewni, że ma to związek ze zwłokami Grubego, które podrzucili na budowę. Okazuje się jednak, że ich plan się powiódł i mogą nieco odetchnąć. Tymczasem koleżanka Beatki, Wanda, uświadamia sobie, że już gdzieś widziała Nataszę. Marta musi coś zrobić, by jej prawdziwa tożsamość nie wyszła na jaw.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...