Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3359

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata nie może przestać myśleć o inseminacji nasieniem szwagra, na którą zgodziła się w tajemnicy przed wszystkimi. Robi test ciążowy. Nina prosi Darię i Adama, by adoptowali jej dziecko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Beata zmaga się z wyrzutami sumienia. Nie może przestać myśleć o inseminacji nasieniem szwagra, na którą zgodziła się w tajemnicy przed wszystkimi. Wreszcie postanawia zrobić test ciążowy. Wynik jest szokujący. Tego dnia Nina ma zrzec się praw do córeczki. Gdy do szpitala przychodzi urzędniczka, nastolatka prosi o chwilę, ponieważ chce się jeszcze zastanowić. Rozgorączkowana pyta Darii, czy postępuje słusznie. Niespodziewanie prosi Dziedzicównę i Adama, żeby to oni zostali rodzicami dziecka. Igor sprawdza przeszłość biznesmena, który według Kostka powinien wygrać przetarg. Wachowski nie ma najlepszej reputacji. Ela daje chorym dziewczynkom pompy insulinowe - prosi o przetestowanie urządzeń podczas zawodów pływackich. Trafia do nich między innymi propozycja od podejrzanego właściciela firmy. Po południu Nowak z Marcinkową kibicują Julce w trakcie jej pierwszego meczu piłki nożnej. Dziennikarz widzi, że córkę najbardziej dopinguje Mike.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...