Klan | odc. 3922

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka znów mieszka w swoim domu, ale nie czuje się tam dobrze. To miejsce kojarzy jej się ze zdradą Janusza i ucieczką Zosi. Paweł sugeruje, że córka może na stałe wrócić do domu rodzinnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Agnieszka znów mieszka w swoim domu, ale nie czuje się tam dobrze. To miejsce kojarzy jej się ze zdradą Janusza i ucieczką Zosi. Paweł sugeruje, że córka może na stałe wrócić do domu rodzinnego. Anula będzie dziś nagrywać swój pierwszy film u Dżesiki. Czesia i Darek nie są zadowoleni. Uważają, że teraz dziewczyna powinna się przede wszystkim uczyć. Miłosz kontynuuje głodówkę. Nie przemawiają do niego racjonalne argumenty Bożenki. Do Kazuniów mają przyjść Sandra i Norbert. Chcą się przy okazji spotkać z Bolkiem i Henią. Namawiają ich na inwestycję w nieruchomość na Mazurach. Zofia szykuje się do wyjazdu do domu. Tuż przed jej wyjściem Paulina dostaje telefon z przedszkola, że wychowawczyni ma covid i placówkę trzeba będzie zamknąć na kilka dni. Zofia decyduje się jeszcze zostać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...