Brzydula 2 (223)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas lanczu Marek wyjaśnia Aldonie, że łączy ich jedynie sprawa kredytu. Kobieta stara się ukryć rozczarowanie. Wraca do domu, by opiekować się chorym bratem. Ania bierze Ewę na poważną rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Podczas lanczu Marek wyjaśnia Aldonie, że łączy ich jedynie sprawa kredytu. Kobieta stara się ukryć swoje rozczarowanie. Wraca do domu, by opiekować się chorym bratem. Ania bierze Ewę na poważną rozmowę. Po spotkaniu księgowa od razu jedzie do Hu-Fe Fashion. Tam Dorota stara się ją uspokoić i udobruchać Aleksa. Siostra z kolei chce, żeby asystentka Febo przejrzała wreszcie na oczy i skończyła z tajemnicami. Marek zjawia się u Fica z kolejną sprawą. Mecenas najpierw domaga się zapłaty za dotychczasowe usługi. Dobrzański zleca jak najszybszy przelew. Ten jednak nie wychodzi. Julka i Kuba przygotowują niespodziankę dla Uli i Marka. Po wesołym, rodzinnym wieczorze Dobrzański wraca do siebie, a atmosfera w domu znowu robi się nieciekawa.

Występują

Zobacz także

Ładuję...