M jak miłość | odc. 1629

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dawid namawia ojca, by zgłosił się na policję i przyznał do spowodowania wypadku. Basia postanawia opowiedzieć rodzicom o problemach swojego ukochanego. Ich rozmowę podsłuchuje Bartek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Dawid otacza ojca troskliwą opieką po tym, gdy próbował popełnić samobójstwo. Po przeczytaniu listu i odkryciu całej prawdy, usiłuje namówić seniora, by wreszcie zgłosił się na policję. Uważa, że powinien w końcu przyznać się, że to on doprowadził do tragicznego wypadku Lisieckich. Po powrocie do domu Basia postanawia opowiedzieć rodzicom o problemach Dawida i o tym, co zrobił jego ojciec. Razem z chłopakiem przeczytała list, który Jaszewski senior napisał do syna przed targnięciem się na swoje życie. Ich rozmowę podsłuchuje Bartek. Tuż po tym niezwłocznie udaje się do zajazdu, by zemścić się na winowajcy. Tadeusz zamierza porozmawiać z Olą i przy okazji wyznać jej swoje uczucia. Najpierw jednak zwierza się Barbarze, że boi się być w związku. Postanawia zakończyć relację z Edytą. Mężczyzna otwarcie mówi, że jej nie kocha i nie chce z nią być. Kobieta przyjmuje wiadomość ze wściekłością. Postanawia się spakować i wyprowadzić. Przy okazji uda się do Oli, gdzie ją obrazi, twierdząc, że chce być z Tadeuszem ze względu na dziecko. Kłótnię kobiet usłyszy Kiemlicz. Sytuacja ta zmobilizuje go do wyznania Oli miłości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...