Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3358

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczniowie szkoły Danki biorą udział w pogadance dotyczącej antykoncepcji. Majka i Ahmed przynoszą na zajęcia swoje dziecko. Podczas prezentacji ich syn znika. Damian zrywa kontakt z ojcem i Itą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Uczniowie szkoły Danki biorą udział w pogadance dotyczącej antykoncepcji. Majka i Ahmed przynoszą na zajęcia swoje dziecko. Przedstawiają rówieśnikom konsekwencje nieplanowanej ciąży oraz opowiadają o zmianach, jakie zaszły w ich życiu po pojawieniu się synka. Podczas prezentacji chłopiec znika. Przerażeni młodzi rodzice wszczynają alarm. Kostek przekazuje Elżbiecie, że oferta jednej z firm jest ewidentnie lepsza od innych, więc to ona powinna zwyciężyć przetarg na pompy insulinowe. Marcinkowa decyduje się wypróbować ich produkt w czasie dziecięcych zawodów pływackich. Pracownik reaguje nerwowo, co ją zaskakuje. Zastanawia się, czy szefowa i Igor domyślą się, że konkurs jest ustawiony. Zazdrosny Damian praktycznie zrywa kontakt z ojcem i Itą. Z kolei Monikę niepokoi się o teścia, nie wie, czy seks w tym wieku jest bezpieczny. Henryk pragnie odbyć z synem spokojną rozmowę, ale dochodzi do awantury. Jeden z Cieślików nagle traci przytomność...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...