Rodzinny interes 5: Dobry rodzic (201)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jadwiga jest zachwycona urodą Tomasza, klienta salonu Bella Ella. Próbuje go namówić na zapoznanie się z ofertą biura matrymonialnego. Viola, Lena i Wiktor wprowadzają się do nowego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Jadwiga jest zachwycona urodą trzydziestopięcioletniego Tomasza, klienta salonu Bella Ella. Próbuje go namówić na zapoznanie się z ofertą swojego biura matrymonialnego, ale mężczyzna nie szuka miłości, gdyż już ją znalazł. Jego szczęśliwe życie zakłóca jednak nieoczekiwane pojawienie się Patrycji, dawnej znajomej. Viola, Lena i Wiktor wprowadzają się do nowego mieszkania. Kobieta odczuwa ulgę, że wreszcie zdystansuje się od zaprzątających jej głowę spraw. Niestety, Borys nie daje o sobie zapomnieć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...