Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3356

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemka załamuje informacja, że jest ojcem dziecka Dagmary. Ewa zauważa dziecko płaczące w samochodzie. Maleństwo uwalnia motocyklista. Okazuje się on gościem Arka, słynnym transplantologiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Przemka załamuje informacja, że jest ojcem dziecka Dagmary. Krzysztof, na prośbę Basi, przeprowadza z synem poważną rozmowę. Później razem z Moniką próbują znaleźć paszport młodego Smolnego. Potrzebuje go, jeśli ma wyjechać na kurs aktorski do Londynu. Dziewczyna trafia na wyniki testu DNA. Tymczasem aktor przekazuje wieści byłej partnerce. Ostrowski przetrząsa kuchnię, szukając białej herbaty. Wyjaśnia żonie, że chce podać napój słynnemu transplantologowi, który przyjeżdża na konsultację do ich szpitala. Zaprasza ją na kolację ze słynnym lekarzem. Kiedy Ewa odwozi męża do pracy, widzi dziecko płaczące w samochodzie. Maleństwo uwalnia motocyklista. Okazuje się on... gościem Arka, Lwem Nalepą. Mężczyzna flirtuje z małżonką byłego ordynatora. Janek ma zająć się Szymkiem pod nieobecność Marka i Danki. Bella mu pomaga, za zgodą wujka. Nastolatka przekazuje wybrankowi, że musi zrobić test ciążowy. W mieszkaniu Zimińskich zjawiają się koledzy i urządzają imprezę. Dochodzi do wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...