Na ratunek 112: Starszy brat (514)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kostek, mimo niedostatku, doskonale się uczy. W domu, w którym mieszka z matką, zjawia się jego starszy brat, Łukasz. Mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia. Obiecuje matce, że zmieni swoje życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Kostek, mimo niedostatku, doskonale się uczy. W domu, w którym mieszka z matką, zjawia się jego starszy brat, Łukasz. Mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia. Teraz obiecuje matce, że zmieni swoje życie i zaopiekuje się rodziną. Szybko jednak łamie obietnicę i nawiązuje znajomość z grupą pseudokibiców. Na spotkania grupy zabiera Kostka. W trakcie jednej z ustawek kolega braci pada nieprzytomny na ziemię. Kostek dzwoni pod numer 112. Łukasz jednak wyrywa mu telefon. Gdy na miejscu pojawiają się ratownicy, koledzy nieprzytomnego chłopaka atakują ich.

Zobacz także

Ładuję...