Na dobre i na złe | odc. 830: Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Influencerka Zuza trafia pod opiekę Blanki, która rozpoczęła staż na oddziale chorób wewnętrznych. Jacyno łamie tajemnicę lekarską. Falkowicz wraz z Jadzią i Edziem wyjeżdża na Kaszuby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Popularna influencerka Zuza zostaje zabrana na SOR w Leśnej Górze. Dziewczyna trafia pod opiekę Blanki, która dopiero co rozpoczęła staż w szpitalu na oddziale chorób wewnętrznych. Zdiagnozowanie chorej z uwagi na nietypowe objawy okazuje się trudniejsze niż Blanka podejrzała. Przypadkiem pacjentki zajmie się wraz z Tomaszem. Doktor Jacyno, nie zważając na tajemnicę lekarską, informuje o przybyciu gwiazdy na swoim prywatnym blogu. Post o problemach zdrowotnych Zuzy w oka mgnieniu podbija cały internet. Gdy dowiaduje się o tym chora, straszy lekarza swoim adwokatem. Wkrótce w szpitalu zjawia się prawnik influencerki, Filip. Przerażony Tomasz zaczyna bać się o swoją karierę. Falkowicz wraz z Jadzią i Edziem wyjeżdżają na Kaszuby. Mężczyzna chce zbadać swoje rodzinne korzenie. Na miejscu niespodziewanie ratuje życie swojej krewnej, która ma atak wyrostka robaczkowego. Lekarz natychmiast zabiera kuzynkę do pobliskiego szpitala, w którym osobiście przeprowadza jej operację. Po udanym zabiegu staje się dla nowej rodziny bohaterem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...