M jak miłość | odc. 1625

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika po raz kolejny stara się uzyskać od Kamila pieniądze. Tym razem kobieta chce trzydzieści tysięcy złotych. Jeżeli Gryc przekaże jej żądaną kwotę, ona odda mu Polę i zniknie z ich życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Weronika po raz kolejny stara się uzyskać od Kamila pieniądze. Tym razem kobieta chce trzydzieści tysięcy złotych. Jeżeli Gryc przekaże jej żądaną kwotę, ona odda mu Polę, a następnie raz na zawsze zniknie z ich życia. Gdy mężczyzna jednak nie przystaje na prośbę Weroniki, ta uprowadza córkę wraz z partnerem Bartoszem Orzechowskim. Anita stara się przeszkodzić parze w porwaniu dziewczynki. Nie udaje jej się jednak ich powstrzymać. Zostaje brutalnie zaatakowana przez mężczyznę. Syn pani Reni, Zbyszek, który spędził dziesięć lat w więzieniu, nieoczekiwanie pojawia się w kancelarii, chcąc pomówić z Budzyńskim. Marszałek martwi się, że ostatnio prześladuje go pech. Mężczyzna stara się przezwyciężyć swoje fatum.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...