Na dobre i na złe | odc. 829: Ogólnoustrojowy lęk

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna Gawryło wciąż poszukuje męża. Ustala, że wsiadł do samolotu, który nie leciał do Polski. Falkowicz martwi się o Edzia. Tretter podejmuje decyzję o zrobieniu dziecku badań genetycznych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Doktor Asia Gawryło w dalszym ciągu stara się odnaleźć swojego męża. Wkrótce udaje jej się ustalić, że mężczyzna wsiadł do samolotu, który jednak nie leciał do Polski. Gawryło postanowił uciec, nie zważając na to, jak ta decyzja wpłynie na jego bliskich. Przygnębiona lekarka zwierza się jedynie Michałowi. Falkowicz martwi się o Edzia. Okazuje się, że wcześniak jest poważnie chory. Tretter podejmuje decyzję o zrobieniu dziecku badań genetycznych. Alina i Maksymilian pomagają Olafowi, u którego wykryto boreliozę. Michał wraz z Asią zajmują się młodym pacjentem, który niespodziewanie zaczął tracić władzę w nogach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...