Rodzinny interes 5: Plaga miłości (189)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownicy warsztatu mierzą się z plagą mrówek. Wojtek wynajmuje specjalistkę od dezynsekcji. Jadwiga chce wprowadzić usługi testerki wierności. Justyna uważa, że to fatalny pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Pracownicy warsztatu mierzą się z plagą mrówek. Wojtek wynajmuje specjalistkę od dezynsekcji, Lidię. Kobieta obiecuje, że szybko wyeliminuje ich problem. W życiu prywatnym kobieta jest źle traktowana przez matkę, jak i mieszkańców. Jedyną radość w życiu daje jej opera. Życie Lidii wywraca się do góry nogami, kiedy odkrywa tajemnicę szefa. Niebawem zostaje oskarżona o kradzież. Tymczasem Jadwiga, chcąc rozwijać Ambasadę Miłości, proponuje usługi testerki wierności. Justyna twierdzi, że to fatalny pomysł, gdyż łamie podstawowe założenie organizacji. Dochodzi do konfliktu między nimi, a Justyna rezygnuje z interesu. Poruszona sytuacją Jadwiga nalega na remont mieszkania, czym zaskakuje Bronka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...