White Collar: Biały kołnierzyk: Rzut monetą (5)

(White Collar: Flip of the Coin)

serial obyczajowy USA 2009-2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Peter musi pomóc żołnierzowi oskarżonemu o przemyt skradzionych dzieł z Iraku. Dowody świadczą przeciwko niemu. Neal i Peter poszukują prawdziwego winnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Neal Caffrey (Matt Bomer), jeden z najzdolniejszych fałszerzy dzieł sztuki na świecie, ucieka z więzienia, by odnaleźć swoją ukochaną Kate (Alexandra Daddario), która zerwała z nim podczas widzenia. Mieszkanie, w którym wspólnie żyli okazuje się puste. Tymczasem agent FBI Peter Burke (Tim DeKay) domyśla się, dokąd mógł się udać przestępca i zatrzymuje go. Czarujący Caffrey składa mu jednak interesującą propozycję. W zamian za pozostawienie go na wolności, obiecuje agentowi pomoc w ściganiu przestępców. Posiadający ogromną wiedzę na temat kryminalnego półświatka mężczyzna wkrótce zyskuje zaufanie Petera. Do współpracy wciąga również swego przyjaciela Mozziego (Willie Garson), który świetnie orientuje się we wszystkim, co dzieje się na ulicach miasta.

W tym odcinku

Kapitan John Mitchell zostaje oskarżony o przemyt skradzionych dzieł z Iraku. Jego żona prosi Petera o pomoc. Wojskowy twierdzi, że jest niewinny, ale ślady DNA i odciski palców wskazują na niego. Burke i Caffrey rozpoczynają śledztwo. Wkrótce odkrywają, że w sprawę jest zamieszana współpracująca z jednostką Johna reporterka, Alisha Teagen.

Występują

Twórcy

Ładuję...