Na dobre i na złe | odc. 828: Na razie stabilnie

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Były mąż prosi Jadzię o pożyczkę. Okazuje się, że ma długi. Po spotkaniu z wierzycielami trafia na SOR ze zmiażdżoną nogą. Maks usiłuje skompromitować Agatę. Wysyła na oddział rywalki szpiega.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Policja zamierza przetransportować Piotra Korbana do innej placówki, by ochronić go przed ewentualnym atakiem mafii. Jadzię w środku nocy nachodzi były mąż Irek. Mężczyzna błaga seniorkę o pożyczenie mu pieniędzy, ponieważ ma spore długi. Obiecuje, że odda jej całą kwotę. Kobieta jednak mu odmawia, a on następnego dnia Irek po rozmowie ze swoimi wierzycielami trafia na SOR z powodu zmiażdżonej nogi. Pacjentem zajmują się Hania oraz Michał. Po wykonaniu szeregu badań okazuje się, że mężczyzna ma wieloodłamowe złamanie kości udowej oraz doszło u niego do zmiażdżenia mięśni i naczyń krwionośnych. Irek wymaga natychmiastowej operacji. W szpitalu zjawia się również Bolek z uwagi na poważne dolegliwości gardła. Maksymilian usiłuje skompromitować swoją rywalkę Agatę. Postanawia wysłać na jej oddział swojego szpiega, Tomasza Jacyno.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...