Dzielnica strachu: Pomóż mi, mamo! (26)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na obrzeżach Gorczaka robotnicy znajdują spalone zwłoki kobiety. Dodatkowo z miejsca zdarzenia ucieka bezdomny. Komisarz Nocoń i dzielnicowa Wolska mają przed sobą trudną sprawę do rozwiązania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Na obrzeżach Gorczaka robotnicy znajdują spalone zwłoki niezidentyfikowanej kobiety. Dodatkowo z miejsca zdarzenia ucieka nikomu nieznany bezdomny mężczyzna. Komisarz Nocoń i dzielnicowa Wolska mają przed sobą trudną sprawę do rozwiązania. Jedynym tropem może okazać się namiot należący do kloszarda, w którym policjanci znajdują dużo gotówki i stare zdjęcie. Na komisariat trafia pobity i półnagi pisarz specjalizujący się w kryminałach. Twierdzi, że grozi mu niebezpieczeństwo. Dzielnicowa zastanawia się, czy jest to część akcji promocyjnej nowej książki, czy też konkurencja chce w ten sposób wyeliminować go z rynku. Dochodzi również do awantury między pracownikami komisariatu. Dyżurnemu ginie ważny zeszyt i oskarża Dankę o kradzież.

Występują

Ładuję...