M jak miłość | odc. 1624

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ala zauważa, że Majka zachowuje się dziwnie. Spostrzeżeniami dzieli się z Franką, mówiąc jej, że dziewczyna prawdopodobnie bierze narkotyki. Okazuje się, że Chojnacka współpracuje z Krzyśkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ala zauważa, że Majka zachowuje się bardzo dziwnie. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z Franką, mówiąc jej, że dziewczyna prawdopodobnie bierze narkotyki. Wkrótce góralka orientuje się, że Chojnacka współpracuje z Krzyśkiem. Poruszona tym Franka żąda od chłopaka wyjaśnień. Majka wybiera się do rowerowni Zduńskiego. Niespodziewanie rzuca się w ramiona Pawła i go namiętnie całuje. Przypadkowym świadkiem zajścia jest Franka. Poruszona tym, co zobaczyła, ucieka z warsztatu. Góralka nie dała szansy narzeczonemu na jakiekolwiek wyjaśnienia. Po chwili Zduński robi Majce wyrzuty. Piotrek usiłuje pomóc pani Reni. Sąsiadka prawnika została oszukana w trakcie pokazu sprzętów AGD. Mężczyzna nie wie jednak, że syn kobiety, Zbyszek, trafił na dziesięć lat do więzienia za sprawą Budzyńskiego. Mężczyzna odbywał wyrok za morderstwo żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...