M jak miłość | odc. 1623

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula niepokoi się o Bartka, który prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Lisieckich. Jaszewski popada w depresję. Nie czuje się jednak jeszcze gotowy, aby przyznać się do winy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Ula niepokoi się o Bartka, który prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Lisieckich. Mężczyzna ma pretensje do policji, która według niego nie robi nic w celu odnalezienia sprawcy tragicznego zajścia. Chce jak najszybciej dowiedzieć się, kto doprowadził do śmierci brata i jego żony. Jaszewski, dręczony wyrzutami sumienia, popada w depresję. Nie czuje się jednak jeszcze gotowy, aby przyznać się do winy. Rogowski dowiaduje się, że Beacie, przyrodniej siostrze zmarłej Marzenki, tak naprawdę nie zależy na Kalince, ale na ziemi swojej babci. Dziewczynka po śmierci emerytki stanie się pełnoprawną właścicielką gruntu. Bezwzględna Beata odwiedza seniorkę w szpitalu, gdzie usiłuje zmusić chorą kobietę do oddania jej terenu. Artur wraz z Marią usiłują zeswatać Martę z kolegą,Grzegorzem. Ola postanawia zawalczyć o swoje szczęście. Edyta, widząc zażyłość dziewczyny z Tadeuszem, zamierza się z nią rozmówić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...