Rodzinny interes 5: Nowy chłopak (183)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W salonie piękności zjawia się Monika, która opowiada o swoim nowym partnerze. Jej matka odkrywa, że mężczyzna jest księdzem. Wyrzuca córkę ze swojego domu. Dziewczyna zatrzymuje się u Juli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

W salonie piękności zjawia się Monika, która opowiada o swoim nowym partnerze, Witku. Okazuje się, że mężczyzna jest dużo starszy od niej. Różnica wieku nie podoba się jej matce, Mariannie, która przeprowadza małe śledztwo. Kobieta odkrywa, że nowy chłopak córki jest w rzeczywistości księdzem. Wyrzuca Monikę ze swojego domu. Dziewczyna zatrzymuje się u Juli. Obiecuje zostać u niej do momentu, aż stanie na nogi. Wkrótce spotykają ją kolejne kłopoty. Tymczasem Jola przestaje radzić sobie z obowiązkami. Kobieta nie może liczyć na Wojtka, który cały swój czas spędza na remoncie warsztatu i sporze z Jo Fox.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...