Kobra - oddział specjalny (12)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Zivilcourage)

serial sensacyjny Niemcy 2006  od 12 lat

W skrócie

Tom i Semir ratują życie dilerowi Drewerowi. Odkrywają, że rozprowadzał on nowy narkotyk uzależniający po pierwszej dawce. Sądzą, że w sprawę jest zamieszany ktoś potężniejszy od Drewera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Tom i Semir ratują życie Markusowi Drewerowi, dealerowi kokainy. Wkrótce potem odkrywają, że Markus rozprowadzał nowy narkotyk, od którego człowiek uzależnia się już po pierwszej dawce. Jego dystrybucja zapewnia dochody nawet dziesięciokrotnie wyższe niż handel kokainą czy heroiną. Detektywi zdają sobie jednak sprawę z tego, że w sprawę musi być zamieszany ktoś potężniejszy od Drewera. Rozpoczynają dochodzenie. Niestety, Drewer zostaje zamordowany, zanim Tomowi i Semirowi udaje się czegokolwiek dowiedzieć. W rzeczach dealera policjanci znajdują tylko notatkę z numerem lotu z Lizbony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...