Rodzinny interes 5: Tajemnica Baśki (182)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dawid przypadkowo staje się świadkiem sytuacji, w której młodzież upokarza 18-letnią dziewczynę. Prześladowcy uciekają po tym, gdy zauważają mężczyznę. Ofiarą jest Baśka, córka sądownika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Mechanik Dawidek przypadkowo staje się świadkiem sytuacji, w której młodzież nęka i upokarza 18-letnią dziewczynę. Prześladowcy uciekają po tym, gdy zauważają mężczyznę. Ofiarą jest Baśka, córka sądownika, która obiecuje się na nich zemścić. Krążą plotki, że nastolatka jest lesbijką, przez co cała jej rodzina jest wytykana palcami. Tymczasem Jadwiga zostaje ponownie wezwana na komisariat przez policjanta, który prowadził dochodzenie w sprawie porwania Bożeny przez Jacka. Kobieta dowiaduje się, że śledztwo zakończono. Zaczyna mieć podejrzenia wobec funkcjonariusza policji. Postanawia zaprosić go do domu i dać mu nauczkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...