Na dobre i na złe | odc. 827: Pole walki

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział ratunkowy w Leśnej Górze trafia pani Danuta, która została przypadkowo zamknięta przez przyszłą synową na balkonie w upalny dzień. Emerytowaną pacjentką zajmuję doktor Woźnicka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy trafia pani Danuta, która została przypadkowo zamknięta przez przyszłą synową na balkonie w upalny dzień. Emerytowaną pacjentką zajmuję doktor Woźnicka. Starsza kobieta, chcąc choć na chwilę zaznać spokoju, robi, co może by zostać w szpitalu. Postanawia więc symulować kolejne niepokojące lekarzy objawy. Wkrótce po wielu badaniach okazuje się, że seniorka jest w rzeczywistości poważnie chora. Piotr Korban przechodzi operację. Jednak wciąż nie odzyskał po niej przytomności. Beger ma wątpliwości, czy Michał powinien w dalszym ciągu zajmować się pacjentem. Asia oraz Kuba przygotowują się na powrót Piotra Gawryły z misji. Gdy Radwan dowiaduje się o przyjeździe swojego rywala, załamuje się. Tymczasem Agata podejmuje z Maksem walkę o funkcję dyrektora szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...