Klan | odc. 3903

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula nie może dojść do siebie po informacji, że Żaneta jest biologiczną matką Piotrusia. Lidka spotyka na osiedlu Agnieszkę z Julką. Psuje konkurentce humor złośliwymi komentarzami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ula nie może dojść do siebie po informacji, że Żaneta jest biologiczną matką Piotrusia. Cały czas odrzuca połączenia telefoniczne od kobiety. Kornelowi mówi, że więcej nie wpuści jej do swojego domu. Zamierza porozmawiać z Grażynką, by przy dziecku pomagał jej Leopold. Lidka spotyka na osiedlu Agnieszkę z Julką. Psuje konkurentce humor złośliwymi komentarzami na temat zbliżającej się rozprawy rozwodowej. Czarę goryczy przelewa później Tymon. Monika zwierza się Gabrieli, że zamierza urządzić wigilię u siebie. Jest nawet gotowa zaprosić Kaję, ale okazuje się, że Daniel planuje spędzić święta u narzeczonej. Chce, by Feliks i Monika im towarzyszyli. Dochodzi do konfliktu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...