Brzydula 2 (8/55)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula martwi się o Kubę i stawia pod znakiem zapytania kwestię powrotu do Febo & Dobrzański. Okazuje się, że wyniki badań są prawidłowe. Dzieciaki postanawiają wprowadzić zatem w życie plan B.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula martwi się o Kubę i ponownie stawia pod znakiem zapytania kwestię powrotu do Febo & Dobrzański. Okazuje się jednak, że wyniki badań zleconych przez Artura są prawidłowe. Dzieciaki postanawiają wprowadzić zatem w życie plan B. W mediach pojawia się wiadomość o nowym mężczyźnie w życiu pani Hu. Violetta stara się za wszelką cenę zażegnać kryzys. Spotyka się z Ulą i nakłania ją do powrotu do firmy. Ich rozmowę podsłuchuje Julka. Na ten sam temat dyskutują Marek i Nadia. Dochodzi między nimi do poważnej kłótni. Cała sytuacja daje Sebastianowi do myślenia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...