Brzydula 2 (216)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W F&D wszyscy są w szoku. Okazuje się, że plan ratowania wizerunku nie wypalił. Jasiek i Józef wybierają się razem do dzieci Uli. Niespodziewanie w domu Cieplaków pojawia się Wojtek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W F&D wszyscy są w szoku po ostatnich wydarzeniach. Okazuje się, że plan ratowania wizerunku nie wypalił. Jasiek i Józef wybierają się razem do dzieci Uli. Niespodziewanie w domu Cieplaków pojawia się Wojtek. Umówił spotkanie dla siebie i wspólnika z kimś, kto może wyciągnąć ich z tarapatów. Przyjaciel ma teraz jednak ważniejszą sprawę. Chce spełnić życzenie Kuby. Nie wszystko układa się tak, jak powinno. Mirosław i Ula wraz z resztą pracowników szukają firmowego zdrajcy. Na listę podejrzanych trafiają niemal wszyscy. Sebastianowi brakuje kontaktu z Markiem. Postanawia jako pierwszy wyciągnąć rękę do zgody. Ma nadzieję, że ich przyjaźń uda się jeszcze uratować.

Występują

Zobacz także

Ładuję...