Rodzinny interes 5: Superbohater (181)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W warsztacie zjawia się były policjant, który niedawno wrócił z USA. Mężczyzna jest dumnym właścicielem legendarnego deLoreana. Tymczasem w mieście grasuje przestępca, który napada na przechodniów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

W warsztacie zjawia się 45-letni Leon, były policjant, który dopiero co wrócił z USA. Mężczyzna jest dumnym właścicielem legendarnego deLoreana. Tymczasem w mieście grasuje przestępca, który napada na przechodniów. Po kolejnym ataku policji udaje się ustalić, jakim autem się porusza. Trop prowadzi funkcjonariuszy do Leona. Z kolei Ela, zakochana w Darku i Oskarze, nie potrafi zdecydować, z kim chce być. Ela postanawia w końcu porozmawiać z Oskarem. Przy okazji przeprasza go za dwa miesiące milczenia. Nagle w jej drzwiach pojawia się niezapowiedziany gość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...