The Good Doctor (19)

(The Good Doctor 2: Hello)

serial obyczajowy USA 2018-2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrews dokonuje oceny rezydentów. Dla Jareda to ostatni dzień pracy i postanawia go spędzić z Shaunem w przychodni dla bezdomnych. Lekarz u jednego z jej bywalców podejrzewa zapalenie opon mózgowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy prestiżowego szpitala św. Bonawentury w Kalifornii. Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore) jest młodym chirurgiem, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Mimo że nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, próbuje skutecznie leczyć swoich pacjentów.

W tym odcinku

Andrews, nowy dyrektor szpitala św. Bonawentury, dokonuje oceny rezydentów. Dla Jareda to ostatni dzień pracy i postanawia go spędzić z Shaunem w objazdowej przychodni dla bezdomnych. Lekarz u jednego z jej bywalców podejrzewa zapalenie opon mózgowych i postanawia przywieźć do szpitala na punkcję. Andrews jest wściekły z powodu jego decyzji. Tymczasem Meléndez odmawia wykonania nowatorskiej operacji, dzięki której Andrews chce zarobić. Aoki doradza dyrektorowi, by się nie poddawał i dążył do celu wzorem Glassmana. Tymczasem dawny szef placówki oczekuje na wyniki badań onkologicznych. Jared namawia Shauna, żeby udzielił przyjacielowi wsparcia, lecz ten wykręca się.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...