M jak miłość | odc. 1622

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta wyznaje Kasi, że prawdopodobnie jest w ciąży. Jej podejrzenia okazują się prawdą. Marcin oraz Iza wciąż starają się odbudować swój związek. Z kolei Bosacki zamierza zemścić się na Chodakowskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Aneta od rana chodzi zdenerwowana. Kłóci się z każdą napotkaną osobą. Wreszcie wyznaje Kasi w pracy, że prawdopodobnie jest w ciąży. Wkrótce traci kontrolę nad swoimi nerwami i wybucha przy Argasińskim. Ordynator postanawia ją natychmiast zwolnić. Chodakowska wybiera się do kliniki, gdzie robi test. Jej podejrzenia okazują się prawdą. Aneta jest w ósmym tygodniu ciąży. Marcin oraz Iza w dalszym ciągu starają się odbudować swój związek małżeński. Z kolei Bosacki zamierza zemścić się na Chodakowskich. Mężczyzna chce nawiązać kontakt z pokrzywdzonym przez jeden z artykułów Izy mężczyzną, Piotrem Graczykiem. Ma nadzieję, że uda mu się wreszcie zastawić na nią pułapkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...