Klan | odc. 3902

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lubicz wypomina synowi wczorajszy wyskok. Uważa, że jest nieodpowiedzialny, by iść na wagary tuż przed maturą. Feliks gratuluje Danielowi skończenia książki. Pyta o jedną z technik podrywu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lubicz wypomina synowi wczorajszy wyskok. Uważa, że jest nieodpowiedzialny, by iść na wagary tuż przed maturą. Wiga i Grażynka są dla chłopaka bardziej pobłażliwe. Agnieszka sądzi, że główną przyczyną zachowania brata była dziewczyna. Zaziębiony Leopold przeprasza córkę, iż nie będzie mógł zaopiekować się Piotrusiem. Nie mając innego wyjścia, Ula znów prosi Żanetę. Niebawem opiekunka przyznaje się, dlaczego pojawiła się w ich życiu. Bożenka idzie na pierwszy długi spacer z Czarusiem. Na ulicy niespodziewanie spotyka Norberta z żoną. Okazuje się, że oglądali w okolicy działkę rekreacyjną. Bożenka zaprasza parę na herbatę. Feliks gratuluje Danielowi skończenia książki. Pyta o jedną z technik podrywu, o której u niego czytał. Monika nie może słuchać ich rozmowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...